Sponsorlu Bağlantı
Trend

Pin up Ve Minimalist Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Uygulanır?

sponsorlu bağlantı

Pin up giyim stili, feminen giyinmeyi seven kadınların benimsediği ve kadın vücut hatlarını ortaya çıkaran bir moda ekolüdür. Pin up stili bel ve vücut oyuntularına sahip olan kadınların benimseyebileceği ve uygulayabileceği bir stildir. En azından ölçüleriniz 90 -60- 90 olmasa da bu ölçülere yakın olmalıdır ki pin up modasında yer alan dar kıyafetler oyuntularınızı ortaya çıkaracak üzerinizde layıkıyla durabilsin. Kısacası zarif kum saati formunda bir kadınsanız bu stili dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. Pin up Ve Minimalist Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Uygulanır merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

                

Pin Up Teması Hatları Belli Eden Görünümü Üzerine Kurulu

Bele oturan ve vücudu sımsıkı saran dekolteli göğüs çizgisini derin V yakalarla ortada bırakan kıyafetler, derin etek yırtmaçları, yüksek topuklu stilettolar, yırtmaçlar, makyajda kırmızı ruj kullanımı, saçlarda waglı bukleler pin up stilinin olmazsa olmazlarındandır neredeyse. Pin up Ve Minimalist Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Uygulanır konusunda sıra geldi minimalist tarza.

        

Minimalist Giyim Stili Nedir, Nasıl Uygulanır?

Minimal kullanımlarla az şeyle çok şey yapmayı hedefleyen ve başarabilen insanların benimsediği bir moda akımıdır. Sadelikten şaşmayan yalın, düz bir ifadeye sahiptir. Sakin ve huzurlu renkleri içinde barındıran bu stilde tek renkliliğin yanı sıra tek ve çift renkler monokrom çizgilerde kullanılır.

Çoğunlukla gri, antrasit, lacivert, siyah, haki yeşil, camel, bordo, bej tonları bu stilin içinde yer alır. Minimal tarz parçalardan tek tek söz etmek gerekirse; beyaz gömlekler, tek renkli triko kazaklar, kaşmirler, klasik gri bir pantolonlar ve klasik küt formlu düz elbiseler yer almaktadır. Pin up Ve Minimalist Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Uygulanır konulu içeriğimiz burada sonlanıyor.

Comments

0 comments

sponsorlu bağlantı
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close