Sponsorlu Bağlantı
Cilt BakımıKozmetik Ürünler

Flormar Gentle Cuticle Remover

Flormar Tırnak Eti Temizleyici

sponsorlu bağlantı

Vücudumuzun en erken yaşlanan bölgelerinden birisi de ellerdir. Eller ne kadar bakımlı görünürse eller yaşı o kadar az belli eder. Bunun gibi bir çok sebepten dolayı her kadın bakımlı ellere sahip olmak ister. Evde manikürünüzü kendiniz yaparken, kütikül adı verilen dokuya zarar vermeden nazikçe temizlemenizi sağlayacak Flormar Gentle Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici ‘den bahsedeceğiz bugün.

 Kütikül Nedir?

Kütikül, tırnağın parmakla birleştiği noktadaki ince, ölü dokudur. Bu ince hassas doku tırnağın sağlıklı şekilde uzamasını ve şekillenmesini sağlar. Kütikül eğer doğru şekilde temizlenmezse bakımlı ve sağlıklı el görümüne ulaşmak oldukça zordur. Pek çok uzamana göre kütiküller kesilmemeli, bolca nemlendirilip itilmelidir. Eğer kütiküllere doğru bakımı yaparsanız daha sağlıklı tırnaklara sahip olursunuz. Tırnak etlerini temizlemeye yardımcı uygun fiyatlı ürün olarak Flormar tırnak eti temizleyici tırnak bakım yağını inceleyelim.

Flormar Gentle Cuticle Remover / Flormar Tırnak Eti Temizleyici

Flormar gentle cuticle remover, manikürünü evde yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Hızlı uzayan kütiküle sahipseniz, tırnak yatağınızı kısa ve bakımsız gösteriyor, sürdüğünüz ojelerin kötü görünmesinden şikayetçi oluyorsanız bu ürün tam size göre. Evde manikür yapmanızı kolaylaştırcak, zaman kazanacaksınız.

 Flormar Tırnak Eti Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Öncelikle eğer tırnaklarınızda oje var ise ojelerinizi silmelisiniz. Daha sonra ellerinizi sabunla iyice yıkayıp, durulayın. Oje çıkartıcnın tırnaklarınızdan arındığına emin olduktan sonra, tırnak kenarı ve kütilüle Flormar tırnak eti temizleyiciyi fırçasıyla sürün. Yaklaşık 30 saniye boyunca masaj yaparak yağın iyice yedirin. Temizleyiciyi tüm tırnaklara aynı anda sürmeyin. Temizleme işlemini her parmak için tek tek yapın. Kütiküller ve tırnak etleri yumuşadıktan sonra tırnak eti itme aparatı ve portakal kabuğu yardımıyla tırnak etini itin. Uzayan tırnak etlerinden kurtulmuş olacaksanız. İşlem bittikten sonra tırnak etlerinizi ve ellerinizi iyice yıkayıp bakım yağı uygulayın.

Flormar Tırnak Eti Temizleyici Kullananlar

Flormar tırnak eti temizleyici kullananlar genellikle üründen memnun kalmışlardır.

Flormar Tırnak Eti Temizleyici Kullanıcı Yorumları:

  • Galiba benim  2. Veya 3.şişem , oldukca memnun kaldım. Aylarca kullanmama ragmen herhangi bir bozulma belirtisi de gostermedi.
  • El bakımına düşkünseniz, asla ojesiz dolaşmayıp, kuaförde manikür yaptırmaktan nefret ediyorsanız, tırnak etlerini temizlemek konusunda size yardımcı olabilecek bir ürün.

Flormar Tırnak Eti Temizleyici Fiyatı

Flormar tırnak eti temizleyici bakım yağı güncel fiyatı 12,99 Tl’dir.

İncelemek veya satın almak için tıklayın.

Comments

0 comments

sponsorlu bağlantı
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close