Sponsorlu Bağlantı
Cilt BakımıKozmetik Ürünler

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

sponsorlu bağlantı

Babe kozmetik; 1994 yılında, temel cilt koşullarına çözüm getirecek basit ve sade bir dermo-kozmetik ürün grubu geliştirmek amacıyla iki eczacı tarafından kurulmuştur. Babe dermokozmetik markası: yüz bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, güneş koruma ve anne- bebek ürünleri olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu yazımızda anti-aging yani yaşlanma karşıtı etkili Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım ‘dan bahsedeceğiz.

Babe Proteoglycan f+f Ampul Nedir?

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım 2x2ml ve 10x2ml olmak üzere iki şekilde satışa sunulmaktadır. 2ml’lik 10’lu ve 2ml’lik 2’li ampul seti şeklide satılmaktadır. Ürünü denemek isteyenler için 2x2ml’lik deneme boyunu kullanabilirler. Babe Proteoglycan f+f Ampul anti age yani yaşlanma karşıtı etkili konstantre bakım ampulüdür.  Unisex anti-aging üründür. 18 yaşından büyük kadın ve erkekler rahatlıkla kullanabilirler. 

Babe Proteoglycan f+f Ampul Ne İşe Yarar?

 • Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.
 • Cildi derinlemesine nemlendirir.
 • Cildin görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur.
 • Parfüm içermez.
 • Alkol içermez.
 • Boyar madde içermez.
 • Hipoalerjeniktir.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Babe Proteoglycan f+f Ampul İçeriği Nedir?

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım’ın içeriği şu şekildedir:

Su, PEG-8 BIS-PEG-12 DIMETHICONE ( cilt bakım ürünleri ve saç kremlerinde bulunur) HYDROLYZED CORN STARCH (cilt bakım maddesi ve nemlendiricidir) BETA VUL-GARIS ROOT EXTRACT GLYCERIN (cilt bakım maddesi) ACETYL HEXAPEPTIDE-8 (cilt bakım maddesi) SOLUBLE PROTEOGLYCAN ( yüksek karbonhidratlı saç ve cilt bakım maddesi ) LACTIC ACID ( pH düzenleyici, nemlendirici cilt bakım maddesi) p-ANISIC ACID (tatlandırıcı ve koku verici madde) TOCOPHEROL (antioksidan, cilt bakım maddesi) BUTYLENE GLYCOL POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 (yoğunluk azaltıcı madde ve nemlendirici) ETHYLHEXYLGLYCERIN ( cilt bakım maddesi ) CAPRYLYL GLYCOL ( saç ve cilt nemlendirici ) PHENOXYETHANOL ( koruyucu madde) DISODIUM EDTA (tutucu madde, yoğunluk dengeleyici) SODIUM HYDROXI-DE ( temizleyici madde ve yüzey aktif madde)  CHLORPHENESIN C.N.190145.3 ( mikrop önleyici ve koruyu madde) C.N.P. 6249847

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım Nasıl Kullanılır?

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım ‘ın içerisinden çıkan dağıtıcıyı ampule takın. Dağıtıcının doğru şekilde yerleştiğine emin olduktan sonra 1/2 yani ampulün yarısını parmak uçlarınızla cildinize masaj yaparak uygulayın.Her bir ampul sabah ve akşam uygulamak için yeterli miktarda ürün içermektedir. Açılan ampul 48 saat içerisinde kullanılmalıdır. 

Babe Proteoglycan f+f Ampul Nerede Satılır?

Babe Proteoglycan f+f Ampul, Babe ürünleri satış noktası bulunan eczanelerde ve dermokozmetik ürünleri satan internet sitelerinde satılır. Babe proteoglycan f+f ampul fiyatı internet sitelerinde farklılık göstermektedir.

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım Kullananlar

Babe Proteoglycan f+f Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım kullananlar, ürünü kullandıktan sonra ciltte botoks etkisi yarattığını gözlemlemişlerdir. Babe Proteoglycan f+f ampul’ü uygulayıp ertesi gün uyanıldığında dingin, canlı, dolgun ve parlak cilde sahip olduklarını belirtmişlerdir.Babe proteoglycan ff ampul hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar aşağıdadır.

Babe proteoglycan ff ampul yorumları:

 • İlk kullanımda bile gözle görülür sonuç verdi, bu tür antiageing ürünlerde hemen sonuç görmek harika…Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Original Botox etkisi yaptı.
 • Çok hassas bir cildim var. ilk kullanımda ciddi bir etki görülüyor ancak 4-5 kullanımından sonra bana alerji yaptı. kullanmayı bırakınca etkisi de kalmıyor.
 • Üründen sadece bir ampul kullandım ama anlatıldığı gibi bariz bir fark bende göremedim. Sadece çok iyi nemlendirdi. Umarım kutu bitiminde memnun kalırım.

Comments

0 comments

sponsorlu bağlantı
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close